Představení společnosti

3D Communication s.r.o.

Jsme mladá progresivní společnost s jasným cílem "Poskytovat férové služby s přidanou hodnotou".

Proč třetí rozměr komunikace? Komunikace dnes už neprobíhá jen mezi lidmi prostřednictvím telefonů, počítačů a sociálních sítí. Dnes jsme totiž schopni propojit a naučit mezi sebou komunikovat různá zařízení a aplikace tak, aby člověku přinášela nejen potěšení a zábavu, ale např. efektivnější hospodaření, ekologičtější provoz, nebo třeba ochranu našeho zdraví. Naším třetím rozměrem, kterým se odlišujeme, je zároveň náš inovativní přístup, způsob uvažování a silná orientace na potřeby zákazníka.

V oblasti telekomunikací a péče o firemní zákazníky máme bohaté zkušenosti. Více jak deset let se v této oblasti napříč trhem pohybujeme. Víme jak to chodí u operátorů. Neptáme se "a s čím vám mohu pomoci...", ale proaktivně, samostatně, hledáme a nabízíme vhodné řešení.

Prozákaznická orientace, inovace a fér jednání jsou pro nás velice důležité. Proto jsme se v lednu 2016 rozhodli pro obchodní spolupráci se společností Vodafone Czech Republic a.s., která je druhým největším telekomunikačním operátorem na světě. Díky spolupráci se společností Vodafone tak můžeme našim zákazníkům lépe pomoci s řešením jejich komplexních požadavků.

Pokud hledáte skutečného partnera a ne jen položku do vašich výdajů, jsme tu pro vás.